Muži mají bronz

O víkendu se naše áčko popralo s týmem SK JOUDRS Praha o bronzové medaile v letošním ročníku Extraligy mužů. Série, hraná na dva vítězné zápasy, se otevřela v sobotu v bohnickém Svoboda parku. v zápase naši muži dominovali a do sedmé směny šli s pohodlným vedením 6 : 0. Soupeři se však splašili pálky a začal v poslední směně přidávat jedné bod za druhým (jeden odpal dokonce přeletěl v HR plot a znamenal tři body navíc). Třetí aut, který ukončil útok soupeře i samotný zápas, však přišel doslova a do písmene za minutu dvanáct – za stavu 6:5 v náš prospěch.

První výhra byla doma a stačila jen maličkost – v neděli v zápase hraném v domácím prostředí potvrdit formu a opět zvítězit. Iniciativu v tomto zápase jsme převzali my, kdy jsme v první směně přidali tři body a ve druhé směně dva další. Joudrs na to odpovědělo až ve třetí směně třemi body. Znovu se skóre měnilo až ve páté směně, kdy Joudrs přidalo jeden a my hned čtyři body. Toto pohodlné vedení 9:4 jsme udrželi až do konce zápasu a můžeme zaslouženě slavit třetí místo v Extralize mužů.

Našemu áčku patří velká gratulace. Je vidět, že náš tým má stoupající výkonost a do kádru se povedla zapojit mladou krev, což je velký příslib i do dalších sezón.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *