Soustředění žáků v Herlíkovicích a turnaj v Kunovicích

Tým žáků vyrazil v pátek 19.8. na soustředění do Herlíkovic a Mladých Buků. Sedmnáct borců absolvovalo pětidenní program, který zahrnoval nejen softballovou přípravu, ale i všesportovní rozvoj. Všichni účastníci zvládli plánovaný program, a tím jak věříme se dobře připravili na podzimní část sezony.

Po jednodenním odpočinku nominovaná část týmu odjela na čtvrté kolo žákovské ligy do Kunovic. Jak nám počasí přálo při soustředění, kdy se nám déšť vyhýbal, tak v Kunovicích nás počasí zradilo. Sobotní zápasový program jsme ještě s časovým posunem zvládly a získali tak dvě výhry nad týmy z Kostelce nad Orlicí a Pardubic.
Nad ránem se přes Kunovice přehnala vydatná dešťová přeháňka, a i přes snahu pořadatelů bylo hřiště nezpůsobilé pro hru. I výhled na další hodiny byl nepříznivý. Proto vedení soutěže zbývající část turnaje zrušilo. Tak v neděli v 10:30 vyrážíme zpět do Prahy. Pořadí v turnaji bylo určené dle výsledků sobotních zápasů. Do tabulky soutěže jsme si připsali body za dělené 1.-2. místo s týmem Tempa.

Všichni účastníci obou akcí zasluhují uznání za nasazení, bojovnost a snahu, se kterým zvládli náročný program.


Iva, Pavel, Martin, Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *