Druhý ligový turnaj žáků

Druhý ligový turnaj žáků pořádalo o uplynulém víkendu pražské Tempo. Turnaje se zúčastnilo sedm týmů. Náš tým sehrál v sobotu tři vítězná utkání proti týmům z Pardubic, Kostelce nad Orlicí a Brna.

V každém utkání nastoupil za náš tým jiný nadhazovač a všichni tři podali výborný výkon a dovedli náš tým ke třem výhrám. K jejich výkonům se přidali i ostatní s velmi kvalitními výkony v poli a na pálce.

V neděli jsme v semifinále turnaje nastoupili proti týmu Joudrs Praha a po jednoznačné výhře postoupili do finále turnaje, kde nás čekal tým Sever Brno. I finálový zápas jsme zvládli na výbornou a po vítězství 12:5 jsme dosáhli na vítězství v turnaji.

Pochvalu zaslouží všichni zúčastnění hráči. Věříme, že mimo vítězství jsme si odvezli i spoustu zkušeností, které budeme schopni zúročit v dalším průběhu sezony. Děkujeme všem rodičům a fanouškům, kteří nás po celou dobu turnaje podporovali.

Iva, Pavel, Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *