Nový tým žákyň se představuje

Nový tým žákyň se vypravil na svůj druhý turnaj na SaBaT do Troje zejména s cílem nasbírat další herní zkušenosti.

Jak již bylo vidět na prvním turnaji v Kladně, ostatní týmy nejsou v lize žákyň nováčky a na rozdíl od našich hráček a hráčů mají už zkušenosti se softballem s nadhozem a nejen s coachballem jako náš tým.

V průběhu víkendu se nám podařilo vystřídat 5 nadhazovaček, jak ty, které již vyzkoušely nadhoz v předchozím turnaji, tak ty, pro které bylo nadhazování v zápase premiérou.

V sobotu jsme bojovali s motivací týmu, kterému chybělo větší nasazení, což bylo vidět na velké chybovosti i v herních situacích, které pro nás nové nejsou a zahrát je umíme.

Přestože jsme všechny zápasy prohráli, nedělní zápas byl oproti všem sobotním naprosto odlišný. Tým šel do zápasu proti domácímu SaBaTu s velkým nadšením a nasazením.

Chyb oproti sobotě výrazně ubylo, neprohrávali jsme směny rozdílem 6ti bodů a dařilo se nám na pálce tak, že jsme poslední směnu dokonce rozdílem 6ti bodů vyhráli.

Poslední zápas turnaje všechny hráčky, hráče i trenéry povzbudil a všichni se těšíme na domácí turnaj 4. – 5. června na Spectru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *